Klima Servisi

Soluduğumuz havanın kalitesi ne kadar önemliyse klima bakımı da o kadar önemlidir. Gerekli bakım yapılmadıkça klimalar toz, bakteri vb maddeler için bir yuva haline gelmektedir. Klimalar, hava sirkülasyonu sağladığı için bu zararlı maddeler ortam havasına karışmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı klima1.jpg

Ayrıca bakımı yapılmayan klimalar gereksiz enerji sarfına neden olarak bütçenizi de olumsuz etki eder.

Klima Bakımının Faydaları; Soluduğunuz havanın klimadan kaynaklanan mikroorganizma miktarını azaltırsınız, Klimanız daha hızlı ısıtır veya soğutur ve Enerji Tasarrufu sağlayarak bütçenize olumlu etki eder.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı klima2.jpg


Güvenilir bir servis olmak ve dürüst çalışmak bizim için vazgeçilmez bir değerdir. Kalitemize güveniyor ve garantili klima tamiri yapıyoruz.

Hem bütçenize uygun çözümler üretip hem de kaliteli klima servis hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Klima arızaları yazın sıcağında da kışın soğunda da can sıkıcı bir durumdur. Sizi çok iyi anlıyor ve klima sorununuza çözüm üretmek için gerekenleri hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Klima servisi vermek ciddiyet ve özen ister. Deneyimsiz ve işinin ehli olmayan kişiler klimanızdaki sorunların daha da büyümesine neden olabilir. Bu yüzden klima servisi çağırmadan önce iyi karar vermeniz gerekmektedir.

Yorumlar kapatıldı.